يه سال نزديکتر شدم به مرگ

سلام به همه دوستان عزيز. يه سلام مخصوص . آخه من امروز يک سال بزرگتر شدم. يا بهتر بگم يه سال به مرگ نزديکتر. در هر صورت امروز روز تو لدم بود. و به همين مناسبت می يه داستان بذارم اينجا که با بقيه داستانهام يه جورايی فرق می کنه . لطفا نظر تون رو در موردش حتما بگين . ممنون می شم.

 

 

آدم می کشت و پول می گرفت . اما دیگر خسته شده بود . با خود عهد کرد که هر وقت عا شق شد ، دیگر آدم نکشد . در خا نه ای را که قرار بود صا حبش کشته شود را شکست و وارد شد. اسلحه را بطرف صاحب خانه گرفت . اما قبل از اینکه فرصتی برای کشیدن ماشه پیدا کند ، هرم آبی چشمان صاحب خانه به سمتش  شلیک شده بود . قلبش می لرزید و دستش توان نگه داشتن اسلحه را نداشت . فهمید که دارد عاشق می شود ،پس بهترین وقت بود برای رها کردن این شغل مسخره .نمی دانست چگونه عشقش را به زن بگوید. خواست حواسش را متمرکز کند که احساس کرد سینه اش به سختی می سوزد. آخر زن نمی دانست مردی که پشت اسلحه ی پر از ضامن خارج ، ایستاده دارد عاشقش می شود .<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

 مقابل در****************************************************************

***** با سلام دوباره به سا را خانوم و همه دوستانی که طريقه لينک دادن رو می خوان بدونن .اينجا براشون توضيح می دم اميدوارم که بدر دشون بخوره :

ابتدا به بخش ویرایش قالب در پرشین بلاگ رفته و سپس با زدن کلید های Ctrl+A تمام متن رو به حالت انتخاب ببرید. سپس روی این عبارات کلیک راست کرده وکپی را انتخاب کنید.حالا وارد نرم افزار فرانت پیچ شوید.در پایین سمت چپ این نرم افزار سه حالت رو مشاهده می کنید

Normal,HTML,Preview حالت پیش فرض همان Normal می باشد. وارد حالت HTML
شده و تمام متن صفحه را پاک کنید . حالا کدهایی که در قسمت قالب وبلاگ کپی کرده بودید در اینجا paste کنید . حالا دوباره وارد حالت نرمال شوید . اگر درست عمل کرده باشید باید قالب وبلاگتان را در اینجا ببینید .خوب حالا متنی رو که میخواید تبدیل به لینک بشه در قسمت مورد نظر تایپ کنید . سپس متن را به حالت انتخاب برده و روی آن راست کلیک کنید و

Hyperlink را انتخاب کنید. سپس در قسمت Address آدرس مورد نظرتان را بنویسید . حالا دوباره به حالت HTML بروید و همه کدها را کپی کنید . دوباره به سایت پرشین بلاگ برگشته و وارد قسمت ویرایش قالب شوید و تمام کدها را پاک و کدهای جدید را جایگزین کنید . سپس روی دکمه ثبت کلیک کنید تا پرشین بلاگ این کدها را جایگزین کدهای قبلی نماید

/ 14 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
omit

سلام....خوبين ؟...به تولدتون مبارک .......اين اقا قاتله !!! هم شده تازه مثه ما .. بلد نيست که عشقشو .... . راستی منم حالا يه امتحان ميکنم که ببينم ميتونم بلينکم !!!! شما رو . .. انگار مثه من زيادن ادمايی که بلد نيستن لينک دادنو ... موفق باشيد ..راستی يه سووال ؟؟(حتمآ جواب بدينا) حال چند سالتون شده ؟!!(در وبلاگم منتظر جوابتون هستما )

معلم ادبیات

سلام! اولندش تولدت مبارک ...دومندشممنونم که سر زدی...سومندش بعنوان هديه تولدت معلم ادبيات وبلاگت رو لينکيد...موفق باشی

payam

سلام از اينکه فرصت نشد برای عرض تبريک خدمت برسم شرمنده اميدوارم صد سال با مرگ فاصله داشته باشی اگه از اراک زود بر گشتی با من تماس بگير بريم طالقان به خاله جون و بقيه سلام برسان راستی به اين دوستت هم لينکيدن رو ياد بده باز هم تولدت مبارک.

سارا

سلام... خوبی راستی ميلت به دستت رسيد؟ از لطفت ممنونم واقعا شرمنده کردی اما:(((((((((((( کلی امشب خرابکاری کردم اخرشم... ببين همه مراحل را رفتم و درست بود ولي همينطور كه مي‌بيني لينكي در كار نيست... ها ها ها چقدر من خنگــــــــــــــــــم!!!!

سارا

براي امشب بسه خسته شدم فردا دوباره ميرم يه كاريش مي‌كنم...

nooshin

سلام...تولدتون رو تبريک می گم اين داستان رو تا اخر خوندم...به نظرم قشنگ بود و پر معنی...موفق باشيد

خاله ريزه

سلام دوستای گلم....۲۰ شهريور برای کمک به مهرانه دور هم جمع ميشيم....منتظر حضور گرمتون هستيم

ساروي كيجا

سلام . تولدت خيلی مبارک . من سال ها دلم می خواست اسم پسرم رو سوشيانت بذارم ولی بچه ام دختر شد . اسمت واقعا سوشيانته يا اينجا اين رو انتخاب کردی ؟

سارا

سلام بابا هيچ معلوم هست کجايی؟؟؟ خيلی وقته ننوشتی کم کم دارم نگرانت می‌شم ... تونستی يه خبری از خودت بده...

دل شکسته

سلام .. الحق وب باحالی داری سعی می کنم زود به زود سزر بزنم.. با با بی معرفت تو هم به ما سر بزن..منتظرم!!!!