نکته های کوچک (۲)

سلام به همه ی دوستای گلمون . سال نوی همه مبارک . اميدوارم که سال خوبی داشته باشين همتون . يادداشت قبلی رو از اراک از توی کافی نت فرستادم و دقت نکردم  و اين ژرشين بلاگ هم که ... . ببخشيد در هر صورت و الان نکته های کوچک ۲ رو دو باره می نويسم :

۷)نواختن يک ساز را ياد بگير .

۸)در حمام آواز بخوان .

۹)در هر بهار گلی بکار .

۱۰)اول سلام کن .

۱۱)کمتر از درآمدت خرج کن .

۱۲)کتاب های خوب را بخر حتی اگر نخوانی

۱۳)خود و ديگران را ببخش.

۱۴)سه لطيفه ی مودبانه ياد بگير .

  

اين هم از ۷ نکته ی کوچک ديگه .

يه سال ديگه هم داره ميگذره و يک سال ديگه نزديکتر شديم به مرگ . نه اخماتونو نکنين تو هم نمی خوام سياه بنويسم . ولی در هر صورت اين يه حقيقته و اگه چشمامونو ببنديم به روش يک دفعه غافلگيرمون ميکنه .

داره سال نو ميشه ومن اينجا تنهام . اقليما نيست و من هم حوصله ی نوشتن ندارم ديگه ببخشيد .

سال خوبی برای همتون آرزو می کنم .

برقرار باشيد

 

/ 9 نظر / 19 بازدید
ستاره طلايي

سلام . سال نو شما مبارک . به ما هم سر بزن تا با روش دقيق و حساب شده کسب درآمد از اينترنت آشنایی پیدا کنی و به جمع صدها ایرانی که در این سیستم فعالیت دارند وارد بشي. از دلايل موفقيت اين روش نياز نداشتن به سرمايه اوليه و عمومي بودن اون هست

محسن

سلام ... عيد شما هم مبارک انشالله سال خوبی داشته باشی همراه با موفقيت در زندگی ٬ ... !!! کم پيدايی !!! کم ميای اين ورا ٬ چی شده ؟؟؟ سرت شلوغه ؟؟؟

پوريا سوری

سلام نفسها... عيدتون مبارک ... اميدوارم براتون سالی باشه سرشار از گلهای رازقی و همراه بادهای بارانزا ... يا حق

pari asgari

سلام/ سال نو بر شما مبارک باد. متاسفم که ايميل من را نتوانسته ايد باز کنيد. من از آقاي سوري حال شما و ديگر دوستان را پرسيدم. اميدوارم ويژه نامه ي استان مرکزي در ادبيات و فرهنگ با کارهاي زيباي شما و دوستان خوش بدرخشد و اين همکاري تداوم يابد.

قطره

سلام سال نوی هر دوتون مبارک اميدواترم سال خوبی داشته باشيد...من آپ ديتم اگه دوست داشتيد بهم سر بزنيد...تا بعد.....

مامان آیسان

سال نو مبارک. اميدوارم سال نو سال محبت و دوستی روز افزون بين آدما باشه که سخت محتاجش هستيم. نکته های خوبی هم که شما گفتيد انشالله به اين مسئله کمک می کنه. برای من مهمترين چيزی که موجب کنترل رفتارم ميشه اينه که ببينم اگر خودم جای طرف مقابل باشم چه رفتاری خوشحالم می کنه يا خستگيم رو ازم دور می کنه و هميشه به خصوص در لحظاتی که احساس منفی غلبه می کنه اين ديگر پنداری رو انجام ميدم. معجزه می کنه. يک بار امتحان کن.

معلم ادبيات

سلام...بين اينه از همه بهتر همون آواز خوندنه در حمومه...سال نو مبارک...

mooney

سلام..اين نکاتی که نوشتيد از کتابی هست که من خيلی دوستش دارم و اتفاقآ همين تازگی ها تو وبلاگم معرفيش کردم...از ديدنشون اينجا خيلی خوشحال شدم!