آمدنی باش ای سوار غائب

می گویند تو مرا از بهشت بیرون کشیدی. از آنجا که در نهرهایش شیر جاری است و به هر اراد ه ای درختی سجده می کند در مقابلت، تا فرزندش را به دستت بسپارد، به معده ات. زیبا رویان همینطور وول می خورندتا تو به یکیشان نظر بیفکنی و ... . لذت آنجا لذت است نه دفع رنج . و مرا بیرون کشیدی .روحم را و فرو کردی داخل این جسم خاکی و شاید در بدترین جای کره ی خاکی و من باید هی بدوم هی بدوم ...  و گوش بسپارم به آ یات رسولان سرگردان . و تشکر کنم از تو بخاطر این همه بدبختی . و من که آمده بودم تا تو آرمانت را بسازی و من که بایدسرباز میشدم برای امام نیامده و من ... . و تو هر آنچه خود در حسرتش بودی بپیچی دور قاب آرمان و بکوبی بر فرق من  و من ... . ومن باید تبریک بگویم به تو وتشکر کنم بخاطر راندن من از بهشت . (البته اگر بهشت تنها همان جوی شیر و چند فاحشه ی الهی باشد جای تشکر هم دارد ) .

پدرم .عزیزم .کلی حرف قلمبه شده لای تمام روزهای زندگی ام .  اما گوشهایت را سپرده ای به ... نمی دانم چه کوفت و زهر ماری که مرا نمی شنوی.که فریاد مرا که.... وااااااااااااااایییییییییییی بر من تنها . خسته شدم.

 پدرم .عزیزم . خسته شدم  . ایکاش از پس این روزهای مسخره جهنمی نباشم و تو بهشتی تا آنجا هم عقده شود این  ناگفته ها . و یا اینکه هیچ باشد پس از این همه هیچ .

پدرم روزت مبارک ولی خسته ام به خدا خسته ام .تو که به آرمانت نرسیدی. من سرباز که بشوم ؟ با که بجنگم؟ ای سوار غایب ای کاش که آمدنی باشی. و من هیچ هیچ هیچ . درد دارد بخدا. آمدنی باش ای سوار غائب که سربازت دن کیشوت وار آسیاب ها را به مبارزه می طلبد .

درد خانه خانه ی وجودت را تسخیر می کند وقتی که کاغذی به پیشت بنهند : +

نه دست نگهدار . ای لک لک منقار بلند دست نگهدار. من هیچ بسته ی پستی ای را چشم انتظار نبودم . نه نه نه . من هنوز مغلوب سئوالهای خویشم . مرا با جواب کسی دیگر مشغول نکن  . نه لک لک عزیز خیلی ها منتظرند . من نه من نه .

ترس عزیز برادر مرگ عزیز

 

/ 30 نظر / 25 بازدید
نمایش نظرات قبلی
هیچکس

آه اگر از پس امروز بود فردایی...

سمانه نائینی

می ترسم... از تمام شبهایی که هر شب از شبهای قبلی هم سیاه تر می شود می ترسم... می ترسم از تمام شبهایی که چشمهایم را می بندم که خوابم نگیرد... / نبر... می ترسم... می ترسم از شبهایی که هی ندیک تر می شوم به آخر این راهی که... راه هم نیست... ... این آخرین شب نیست این آخرین بار است این آخرین تصویر از یک خواب در تکوین و تکرار است آه ای مصیبت زاده ی مصلوب بر هر چه مصیبت هست بی هیچ لبخندی! امشب که می آید... که می آید؟ که پلکت را نمی بندی؟!؟!؟

ملکه تنها

جالب بود. يه جوري آدمو به فكر مي بره.[گل]

امیر حبیبی

سلام

فرادرمانگر

با سلام. دیگر به داستان پدر با دید آدم 1400 سال پیش نگاه کردن کم لطفی است. آن داستان زیبا پر از رمز است که باید گشود. آنوقت داستان کل زندگی را اگر بشنوی از معماری زیبای آن ساعتها مبهوت خواهی ماند. و اینکه بهشت و جهنم دوراهی نیستند و در امتداد همند و اینکه : از کجا آمده ام؟ برای چه آمده ام؟ به کجا می روم؟

هیچکس

باید مرد... کسی که هیچکس است

هیچکس

ممنون برای همیشه گیت سوشیانت ای آزادگر ما

ناشناس

اینو یکی برام فرستاده گفته برای 20 نفر بفرست. Toro emam zaman ghasam in pmo bekhoon.. Man 2khtari hastam az khoozestan ke pezeshkan az moalejeye man na omid shodand... Shabi dar khab hazrate fateme ra didam dar galooyam aab rikht shafa peyda kardam Az man khast in ro be 20 nafar begooyam In pm be daste karmandi oftad eteghad nadasht karesho az dast dad Marde digari eteghad peyda kard va 20 miliyon bedast avard Va kase digari etena nakard va pesaresho az dast dad... Agar be bibi zeynab eteghad dari in pmo S2A kon 20 rooz dige montazere mojeze bash Age naresid ba in shomare tamas begir 09163803915

آزاده جمشیدی راد

توی هر دین و مذهبی یه غایب دارن که قراره یه روز بیاد و همه رو مستفیذ کنه روسای مذهبی قبل از اینکه این داستانها رو بسازن فکر همه جاشو کردن فکر وقتی که فقط با این حرفها میشه مردمو قانع کرد به هر حال تا وقتی هنوز هم ابلهی باشه این نهضت ادامه دارد